Logo Logo
ASPIRIN 500MG obalené tablety 80
ASPIRIN 500MG obalené tablety 80
Krátky popis Ve slevě produkt ASPIRIN 500MG obalené tablety 80 od výrobce Aspirin u nás najdete téměř zadarmo od 279 Kč
Obvyklá cena
  • 279
  • 339 Kč
  • 18 %
Výrobce/Značka
Aspirin
EAN 8590322002902
Hodnocení
Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety obsahuje kyselinu acetylsalicylovou Kyselina acetylsalicylová je analgetikum (ulevuje od bolesti) a antipyretikum (snižuje horečku) Přípravek Aspirin 500 mg obalené tablety se používá k symptomatické léčbě horečky a/nebo mírné až středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, chřipkový syndrom, bolest zubů nebo bolest svalů
Dostupnost skladem
Další produkty od výrobce Aspirin
Další produkty v kategorii Léky na migrény a bolesti hlavy