Logo Logo
APO-IBUPROFEN 400MG potahované tablety 30
APO-IBUPROFEN 400MG potahované tablety 30
Krátky popis Designový produkt APO-IBUPROFEN 400MG potahované tablety 30 od výrobce Ibuprofen u nás najdete téměř zadarmo od 65 Kč
Obvyklá cena
  • 65
Výrobce/Značka
APOTEX
EAN 8594158130716
Hodnocení
Přípravek zmírňuje bolest a zánět různého původu, tlumí horečku, která provází např. nemoci z nachlazení. Užívá se při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění, při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí, při horečnatých stavech doprovázejících chřipková onemocnění a jako doplňková léčba horečnatých stavů při jiných onemocněních. Balení obsahuje 100 potahovaných tablet.
Dostupnost skladem
Další produkty od výrobce APOTEX
Další produkty v kategorii Léky na migrény a bolesti hlavy